Aktualności

Promujemy lokalne produkty, twórców i artystów oraz oferty branży turystycznej

Już jest bezpłatny serwis ogłoszeniowy jarmark.kurpiowskipark.pl !!! To serwis ogłoszeniowy, w którym zamieszczane są wyłącznie oferty twórców i artystów ludowych, rzemieślników, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów, hoteli oraz osób i podmiotów z szeroko rozumianej branży turystycznej, którzy działają na Kurpiowszczyźnie.


Kurpie - Zielone i Białe - mają wiele tradycyjnych, regionalnych, a tym samym wyjątkowych produktów, które nie zawsze są powszechnie znane. Dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze nie kończy się na palmie, rejbaku i miodzie. Mamy m.in. hafciarki, garncarzy, bursztyniarzy, wikliniarzy. Mamy gospodarstwa agroturystyczne, hotele oraz organizatorów turystyki z wyjątkowo bogatą i atrakcyjną ofertą. Przejażdżki bryczką, lepienie garnków, spływy kajakowe, wykonywanie palm kurpiowskich, a może pieczenie fafernuchów lub rejsy gondolami, rajdy piesze i rowerowe - to tylko niektóre z propozycji.
Kategorie zostały tak dobrane, by ogłoszeniodawcy oraz internauci bez problemów znaleźli szukaną ofertę. Każde ogłoszenie może zostać zilustrowane pięcioma grafikami. Mogą to być np. zdjęcia wyrobów, pokoi lub bannery reklamowe czy kupony uprawniające do rabatu lub skorzystania ze specjalnej oferty/pakietu. 
W naszym serwisie wszystkie ogłoszenia są publikowane za darmo.
Właścicielem serwisu i administratorem jest Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki i Rekreacji, a w przedsięwzięcie włączyły się również Kurpiowska Organizacja Turystyczna oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Północnego Mazowsza.

Galeria zdjęć

 

Kalendarz imprez