Aktualności

Wydawnictwa KPK w 500 księgarniach i bibliotekach za darmo!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podpisaliśmy umowę z Ogólnopolskim Systemem Dystrybucji Wydawnictw AZYMUT Sp. z o.o. na dystrybucję wszystkich wydawnictw, które powstały w ramach projektu Kurpiowski Park Kulturowy.

Umowa zakłada konwersję i dystrybucję Katalogu Twórczości i Rzemiosła oraz Przewodnika po Szlakach Kurpiowskiego Parku Kulturowego we wszystkich wersjach językowych. Wydawnictwa będą dostępne w formie e-booków (książek elektronicznych). 

Co ważne, wszystkie będą rozprowadzane bezpłatnie.

Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw AZYMUT Sp. z o.o. jest częścią Wydawnictw Naukowych PWN. Dostarcza e-booki do blisko 200 księgarń i 300 bibliotek internetowych. Jest także wyłącznym dostawcą e-książek i e-podręczników do jednej z największych w kraju internetowych wypożyczalni www.ibuk.pl. 

Umowa współpracy jest jednym z działań zapewniających kontynuację i trwałość projektu. E-wydawnictwa Kurpiowskiego Parku Kulturowego będą dostępne jeszcze w marcu.

O tym fakcie poinformujemy. 

Staramy się również, by wydawnictwa Kurpiowskiego Parku Kulturowego trafiły także do innych dystrybutorów, m.in. do Google Books. O wynikach będziemy informować.

Kalendarz imprez