Aktualności

Zakończyły się zajęcia w Czarni i Nowogrodzie - zdjęcia

W ubiegłym tygodniu zakończyły się szkolenia z marketingu zorganizowane w ramach projektu Kurpiowski Park Kulturowy. Zajęcia odbywały się w trzech ośrodkach, a brali w nich udział twórcy/artyści/rzemieślnicy ludowi, właściciele gospodarstw agroturystycznych i pracownicy ośrodków kultury i informacji turystycznej.

 

Szkolenia trwały 48 godzin. Dzięki niemu uczestnicy będą mogli samodzielnie opracować i sprzedać ofertę własną ale także partnerów, poznali narzędzia promocji i trenowali ich praktyczne wykorzystanie. Dużo miejsca trenerzy poświęcili na formy dystrybucji, elementy public relations oraz promocję i marketing, także w mediach, łącznie z przygotowaniem profesjonalnych materiałów reklamowych.

Wkrótce rozpoczną się kolejne szkolenia. Tym razem z przedsiębiorczości. Na szkolenia można przysyłać zgłoszenia na adresy e-mailowe: biuro@kurpiowskipark.pl lub dzwonić: 29 764 51 95

Zajęcia organizowane są w Hotelu ZBYSZKO w Nowogrodzie oraz w Gospodarstwie Agroturystycznym "Dorota" w Czarni (k. Myszyńca).

Kurs rozpocznie się: 17.05.2013 r., o godz. 15.00. Zajęcia organizowane są w ramach dwudniowych zjazdów (17-18.05, 24-25.05, 7-8.06, 14-15.06.)

Program zajęć: podstawy zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej; podstawy księgowości; funkcjonowanie firmy, rynku, gospodarki wolnorynkowej; samozatrudnienie; państwowa polityka gospodarcza.

Galeria zdjęć

 

Kalendarz imprez